KONST / Ramar / Ram 14303638
*
nr 1430 3638
Ram
ramens innermått: 45x32cm, yttermått inklusive ram: 48x35cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 november 2021
kl 20:55:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 12:27:15
1
100 kr
8/11 20:27:41
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24
-
7096 Aladåbform
Höganäs. Längd: 19 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:54
-
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:38
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
*
Ram
nr 1430 3638
Ram
ramens innermått: 45x32cm, yttermått inklusive ram: 48x35cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 12:27:15 | 1 | 100 kr |
8/11 20:27:41 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24 -
7096 Aladåbform
Höganäs. Längd: 19 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:54 -
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:38
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19